ÖZTAT ŞEKERLEME; 1992 yılından günümüze Çikolata ve şekerleme üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Ürünlerimiz; Portakallı Yumuşak Şeker, Vişneli Yumuşak Şeker, Elmalı Yumuşak Şeker, Çilekli Yumuşak Şeker, Karışık Yumuşak Şeker, Sütlü Toffe Şeker, Kakaolu Toffe Şeker, Bella Çikolatalı Kokolin, Mindy Fındıklı Kokolin, Mindy Kakaolu Kokolin Napoliten Fındıklı Kokolin, Regina Çikolatalı Kokolin ile diğer şekerleme ürünlerinden oluşmaktadır.

Güçlü ve deneyimli kadrosu ve finans gücü, Öztat Şekerlemenin sektörde faaliyet gösteren diğer firmaların karşısında avantajlı bir konumda olmasını sağlamaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen gösterilir.

   
  Öztat Şekerleme
  Yönetim Kurulu Başkanlığı